REKLAMNÍ PLOCHY SE STRUKTUROU ÚSPĚCHU

O nás


Společnost REAPRESS s.r.o. byla založena v roce 1996. Hlavním předmětem činnosti společnosti je poskytování reklamních a propagačních služeb převážně v podnikatelské sféře. Za dobu své existence se společnost REAPRESS s.r.o. stala jednou z nejvýznamnějších reklamních agentur v regionu.


Předmět činnosti


Kreativita, komunikační mixy a strategie, pretesty návrhy a realizace reklamních kampaní pronájem outdoorových a indoorových reklamních ploch pronájem ploch na dopravních prostředcích MHD po celé ČR velkoplošný tisk, tisk propagačních materiálů, malonákladový tisk


Naše služby


 • Outdoor reklama
 • Indoor reklama
 • Billboardy, boardy, megaboardy v provozně exponovaných částech měst
 • Reklamní plochy na dopravních prostředcích – autobusy, tramvaje, taxi, atd.
 • Reklamní plochy na území regionu a po celé ČR
 • Citylight vitríny v obchodních centrech ve městech - Liberec, Mladá Boleslav,
 • Česká Lípa, Jablonec n. N., Litoměřice, Teplice, Most a Plzeň
 • Velkoplošný tisk - billboardy, plachty PVC (bannery), mesh, samolepící folie, atd.
 • Ofsetový tisk - vizitky, letáky, kalendáře, katalogy, knihy, atd.
 • Reklamní předměty, textil, atd.
 • Vzdělávání & Koučink
 • Eventy & Promo
 • Videoprezentace, krátké filmy, spoty, atd.
 • Webové stránky, on-line, sociální sítě
 • Public relations – tiskové konference, komunikace s médii
 • Kreativita, komunikační mixy, strategie a pretesty
 • Návrhy a realizace reklamních kampaní
 • Obchodní činnost

V našem portfoliu máme přes 300 vlastních reklamních ploch. Najdete nás v Liberci, Mladé Boleslavi, Plzni, Mostě, Jablonci nad Nisou, Litoměřicích, České Lípě a Teplicích. Nabízíme Vám plochy na frekvetovaných místech, které jsou velmi žádané. Reklamní kampaně po celé ČR na přání zákazníka.Kam směřujeme


Stále častěji se sekáváme s logickou odezvou na staticky umístěné reklamní plochy. Jejich potencionál je dnes vnímán jako firemní prezentace, výkladní skříň společnosti, která nemusí prvoplánově nabízet divákovi konkrétní zboží, ale účelově upozorňuje potencionálního zákazníka na svou vlastní existenci. Jako alternativu k takovéto statické reklamě proto často volíme mobilní reklamu na dopravním prostředku, případně citilight vitríny. V kombinaci těchto prostředků klientovi poskytujeme široké rozpětí působení na většinu věkových kategorií potencionálních zákazníků.

Je zjevné, že se kousek po kousku stále dokážeme přiblížit k zákazníkům.

JE OTÁZKA ZDA-LI DNES STAČÍ POUZE PASIVNÍ PŘÍSTUP REKLAMY KE KLIENTOVIHISTORIE SPOLEČNOSTI


 • 1996-2002

  Založení společnosti a úspěšné eventy a vlastní noviny

  Založení společnosti a úspěšné eventy a vlastní noviny

  Naše společnost REAPRESS, s. r. o. byla založena v únoru roku 1996. Na trh jsme vstoupili s nabídkou celé škály eventů, neboli zážitkových událostí a akcí pro firmy a různé organizace v celé České republice. Úspěšně jsme pořádali průměrně 90 eventů ročně. Zajišťovali jsme různé společenské akce, koncerty, vystoupení na ledě, soutěže krásy, módní přehlídky, charitativní akce pro tělesně a mentálně postižené, sportovní soutěže a závody. V roce 1999 jsme také uspořádali celorepublikové Vyhlášení nejúspěšnějšího sportovce roku a Křišťálová řídítka. Jednalo o největší událost v motoristickém sportu. V tomtéž roce jsme také pořádali naprosto unikátní a jedinečnou akci, kterou byl - 1. ročník Memoriálu Libora Podmola – Mezinárodní šestihodinovka (k uctění památky Libora Podmola) v cross country tříčlenných družstev. Závodů se zúčastnili nejlepší závodníci v enduro a motocross. Měli jsme také vlastní závodní tým, který nás reprezentoval v soutěži Fiesta Cup, a to herečku Chantal Poullain, automobilové závodníky: Ladislava Bareše a Františka Kuklu. V letech 1996 – 1998 jsme pořádali cyklistické závody veteránů Kooperativa cup.

 • 2002 – 2009

  V NOVÉM TISÍCILETÍ ROSTEME

  V NOVÉM TISÍCILETÍ ROSTEME

  Úspěšně vybudovaná stabilní pozice na trhu nám otevřela další možnosti nabízet a realizovat eventy po celé České republice. Za zmínku jistě stojí pořádání festival mateřských školek Mateřinka - oblastní kolo severní Čechy. V tomto období jsme odstartovali vydávání reklamních novin Speciál ve dvanácti městech, které putovaly zdarma do schránek v nákladu 3 000 000 výtisků měsíčně. Také jsme vydávali noviny Luštitel, které byly zaměřené na křížovky.

 • 2010 - 2012

  Začali stavět plochy pro reklamu

  vlastní síť outdoorových a indoorových reklamních ploch

  V těchto letech jsme začali stavět plochy pro reklamu a budovat vlastní síť outdoorových a indoorových reklamních ploch v Libereckém kraji a celé ČR.

 • 2013 - 2016

  Restrukturalizace společnosti

  Restrukturalizace společnosti

  Od roku 2013 prošla naše firma zásadní proměnou a spuštěním kampaně naší společnosti. Kromě nabídky mobilních reklam jsme se opět naplno začali vracet k pořádání eventů, neboť poptávka o ně začala výrazně narůstat. Zahájili jsme reklamní kampaně po celé ČR dle přání zákazníka. Pořádali jsme také akci k 25 let výročí Kooperativy v Libereckém kraji.

 • 2017

  Nová strategie společnosti

  Nová strategie společnosti

  Kreativita a připravenost bezprostředně reagovat na potřeby zákazníka je základem nové strategie naší společnosti. Realizujeme celou řadu eventů na klíč, reklamní kampaně, pronájem outdoorových a indoorových reklamních ploch, pronájem ploch na dopravních prostředcích MHD po celé ČR velkoplošný tisk, tisk propagačních materiálů, malonákladový tisk a další nabídky. Například firemní prezentace nemusí prvoplánově nabízet divákovi konkrétní zboží, ale pouze účelově upozornit potencionálního zákazníka na svou vlastní existenci. V rámci nové strategie, kterou jsme pečlivě vytvořili s ohledem na poptávku a na základě jednadvacetiletých zkušeností naší úspěšné činnosti na trhu, nabízíme také vzdělávání, koučink (individuální a týmový) a osobnostní rozvoj.