VŽDY NĚCO NAVÍC

O nás


Společnost REAPRESS je zavedená marketingová společnost s již 24letou historií. Hlavním předmětem činnosti společnosti je poskytování reklamních a propagačních služeb převážně v podnikatelské sféře. Za dobu své existence se společnost REAPRESS s.r.o. stala jednou z nejvýznamnějších reklamních agentur v regionu. V našem portfoliu máme přes 500 reklamních ploch. Najdete nás v Libereckém, Královéhradeckém, Středočeském a Ústeckém kraji. Nabízíme Vám plochy na frekvetovaných místech, které jsou velmi žádané. Realizujeme reklamní kampaně po celé ČR na přání zákazníka.

OUTDOOR & INDOOR: pronajímáme na více než 500 vlastních plochách. Vyrábíme a poskytujeme výhodnou reklamu na autobusech MHD, billboardech, bigboardech, megaboardech, citylight vitrínách, LCD panelech, … bez dalšího zprostředkovatele.
Vlajkovou lodí našich služeb je mobilní reklama. Jedná se o nejúčinnější způsob reklamy s vysokým vizuálním efektem za velmi příznivé ceny. Jediná reklama na dopravním prostředku formátu billboardu ze strany řidiče nahradí více než 10 statických billboardů.
VELKOPLOŠNÝ & MALONÁKLADOVÝ TISK - vyrábíme billboardy, plachty, samolepky, řezanou reklamu, vizitky, brožury, plakáty, letáky, …
POLEP dopravních prostředků, výloh a interiérů.
GRAFIKA firemních vizuálů a jejich realizace, rebranding.
TVORBA webových stránek a poradenství. Naši specialisté navrhnou podobu webu podle Vašich představ, nejnovějších trendů a svých bohatých zkušeností. Originální design bude obsahovat grafické animace, bannerové rozcestníky, galerie a další nástroje pro snadnou orientaci návštěvníků Vašich stránek.
PRO ZVIDITELNĚNÍ dodáváme a pronajímáme stánky, fotostěny, rollupy, vlajky (firemní, mávací, stolní, plážové), prapory, pop-out bannery, stožáry, klaprámy, v neposlední řadě pak ještě dárkové, reklamní a propagační předměty všeho druhu.
REALIZACE kampaní na klíč, eventové a sportovní akce.Naše služby


 • Outdoor a indoor reklama
 • Billboardy, boardy, megaboardy ve frekventovaných částech měst
 • Reklamní plochy na dopravních prostředcích – autobusy MHD, tramvaje, taxi, atd.
 • Citylight vitríny a LCD panely v obchodních centrech v Libereckém, Ústeckém a Královéhradeckém kraji
 • Velkoplošný tisk - billboardy, plachty PVC (bannery), mesh, One Way Vision, samolepící folie, atd.
 • Ofsetový tisk - vizitky, letáky, samolepky, kalendáře, katalogy, knihy, atd.
 • Reklamní, dárkové a propagační předměty, tisk na textil, atd.
 • Vzdělávání, koučink, eventy & promo
 • Videoprezentace, krátké filmy, spoty, atd.
 • Webové stránky, sociální sítě
 • Public relations – tiskové konference, komunikace s médii
 • Návrhy a realizace reklamních kampaní


Kam směřujeme


Stále častěji nám dostává pozitivní odezva na staticky umístěnou reklamu. Zájem o tyto služby raketově roste, a to hlavně díky širokému spektru využití. Vaše firma zde může nabízet konkrétní produkt, nebo se jakkoliv zviditelnit a říct tak o sobě potenciálním zákazníkům. Důležité je vyvolat vysoký zájem v krátkém čase. Výbornou alternativou, dalo říci i doplňkovou službou, je bezesporu mobilní reklama, reklama v citylight vitrínách a na LCD panelech. Kombinace těchto reklamních prostředků je bezesporu ten nejúčinnější způsob, jak ukázat Vaši firmu široké společnosti.

Je zjevné, že se kousek po kousku stále dokážeme přiblížit k zákazníkům.

OPRAVDU DNES STAČÍ POUZE PASIVNÍ PŘÍSTUP REKLAMY KE KLIENTOVI?HISTORIE SPOLEČNOSTI


 • 1996–2002

  Založení společnosti, úspěšné eventy a vlastní noviny

  Naše společnost REAPRESS, s. r. o. byla založena v únoru roku 1996. Na trh jsme vstoupili s nabídkou celé škály eventů v celé České republice. Úspěšně jsme pořádali průměrně 90 eventů ročně. Zajišťovali jsme různé společenské akce, koncerty, vystoupení na ledě, soutěže krásy, módní přehlídky, charitativní akce pro tělesně a mentálně postižené, sportovní soutěže a závody. V roce 1999 jsme také uspořádali celorepublikové Vyhlášení nejúspěšnějšího sportovce roku a Křišťálová řídítka. Jednalo o největší událost v motoristickém sportu. V tomtéž roce jsme také pořádali naprosto unikátní a jedinečnou akci, kterou byl 1. ročník Memoriálu Libora Podmola, Mezinárodní šestihodinovka (k uctění památky Libora Podmola) v cross country tříčlenných družstev. Závodů se zúčastnili nejlepší závodníci v enduro a motocross. Měli jsme také vlastní závodní tým, který nás reprezentoval v soutěži Fiesta Cup, a to herečku Chantal Poullain, automobilové závodníky: Ladislava Bareše a Františka Kuklu. V letech 1996–1998 jsme pořádali cyklistické závody veteránů Kooperativa cup.

 • 2002–2009

  V novém tisíciletí rosteme

  Úspěšně vybudovaná stabilní pozice na trhu nám otevřela další možnosti nabízet a realizovat eventy po celé České republice. Za zmínku jistě stojí pořádání festival mateřských školek Mateřinka - oblastní kolo severní Čechy. V tomto období jsme odstartovali vydávání reklamních novin Speciál ve dvanácti městech, které putovaly zdarma do schránek v nákladu 3 000 000 výtisků měsíčně. Také jsme vydávali noviny Luštitel, které byly zaměřené na křížovky.

 • 2010–2012

  Vlastní síť outdoorových a indoorových reklamních ploch

  V těchto letech jsme začali stavět plochy pro reklamu a budovat vlastní síť outdoorových a indoorových reklamních ploch v Libereckém kraji a celé ČR.

 • 2013–2018

  Zlepšení struktury

  Od roku 2013 prošla naše firma zásadní proměnou a spuštěním kampaně naší společnosti. Kromě nabídky mobilní reklamy jsme se opět naplno začali vracet k pořádání eventů, neboť poptávka o ně začala výrazně narůstat. Zahájili jsme reklamní kampaně po celé ČR dle přání zákazníka. Pořádali jsme také akci k 25 let výročí Kooperativy v Libereckém kraji.

 • 2019–

  Nová strategie společnosti

  Kreativita a schopnost ihned reagovat na potřeby zákazníka je základem nové strategie naší společnosti. Reklamu lze pojmout v opravdu širokém spektru. Můžete prezetovat cílový produkt, nebo pouze zviditelnit Vaši společnost. Realizujeme celou řadu eventů na klíč, reklamních kampaní, pronajímáme outdoorové a indoorové reklamní plochy, plochy na busech MHD, zprostředkováváme velkoplošný a malonákladový tisk, tisk propagačních materiálů, a další zakázky. V rámci nové strategie, kterou jsme pečlivě vytvořili, nabízíme také vzdělávání, koučink (individuální a týmový) a osobnostní rozvoj.