Akční nabídka

Exkluzivní akční balíčky mobilní a outdoorové reklamy. Ve vzájemné kombinaci jsou velmi silným a účinným prostředkem Vaší propagace za nejlepší cenu na trhu. Oslovte efektivně tisíce lidí denně v Liberci, Jablonci, České Lípě.

Dobrý den,
dovolte nám představit přehled služeb naší společnosti Reapress. Jsme zavedená společnost s 23 letou historií. Působíme v Libereckém kraji, Středočeském kraji (Mladá Boleslav) a Chomutově.

Zajišťujeme a vyrábíme reklamu na více než 500 vlastních plochách, mobilní reklamu, billboardy, boardy, bigboardy, megaboardy atd.. To vše na frekventovaných a strategicky velmi dobře umístěných místech, bez dalšího zprostředkovatele.


Vlajkovou lodí našich služeb je mobilní reklama. Jedná se o nejúčinnější způsob reklamy s velmi vysokou vizuální účinností, za velmi příznivé ceny. Jediná reklama na dopravním prostředku nahradí více než 10 billboardů! Skvělý poměr výkon versus cena.

Další velmi zajímavou a efektivní možností reklamy jsou citylight vitríny, které vlastníme a provozujeme. Jsou umístěné na exponovaných místech, v obchodních centrech v Liberci. Je to účinný a moderní způsob reklamy.


Outdoor a indoor

realizujeme, provozujeme a vyrábíme. / Polepy dopravních prostředků / Firemní vlajky / Klap rámy/ Výstavní expozice / Promo stánky / Magnetické prezentační stojany / Podsvícené LED stěny / Rollupy speciálních rozměrů včetně reflektorů

Velkoplošný a malonákladový tisk

Vizitky / Brožury, letáky & roznos / Billboardy / Plakáty / PVC bannery / Řezaná reklama / Samolepky / Bezpečnostní prvky s vlastním potiskem / Firemní oblečení / Dárkové reklamní a propagační předměty / Koženou galanterií

Grafika

realizace firemních vizuálů/ tvorba webových stránek / Kampaně na klíč / Realizace eventových akcí / Koncepce rebrandingu